עמוד הבית » אך ניגרום לילדנו להיות יחדיו בחג חנוכה ?

אך ניגרום לילדנו להיות יחדיו בחג חנוכה ?

בום טריקס של פלפוט צילום יחצ
עם סגר או בלי, עם סופגניות עם ריבה או מצופות בשוקולד, חנוכה הוא כנראה החג הכי משפחתי שיש. לאחר תקופה כה ארוכה בחיק המשפחה, חברת פלפוט מוודאת שלא ייגמרו לכם הרעיונות היצירתיים לפעילות משפחתית מהנה ומלמדת, כזו שתתאים לכל קבוצת גיל במשפחה. כעת, במיוחד לחג האורים, משיקה החברה משחקי קופסא חדשים לכל המשפחה כדי שגם את החג הזה נעבור עם חיוך.

TUMBALL

מי יהיה זה שיפיל את החרוזים? בטח שלא אתם! משחק חדש הדורש יציבות, ריכוז והרבה זמן איכות פנוי מבטיח להקנות לכם ולילדיכם שעות של צחוק והנאה: על כל משתתף בתורו לנסות להניח חרוז על זה שלפניו, ולהשתדל שלא להפיל שום דבר בדרך. הראשון שמצליח להיפטר מכלך החרוזים שברשותו – מנצח. (לגילאי 4+)

טאמבול של פלפוט צילום יחצ

BOOMTRIX

אי פעם דמיינתם מסלול מכשולים מטורף שכולו פרי יצירתכם? לא? עכשיו אפשר להתחיל! משחק ילדים חדש שמצליח להטריף גם את המבוגרים הרציניים ביותר נוחת בארץ ומאתגר את כל המשפחה: מי יצליח להקים את המסלול המטורף ביותר? טרמפולינות, מכשולים ומשגרים נמצאים לרשותכם, עליכם לבנות מסלול בצורה חכמה ומחושבת ולהקפיץ את הכדורים למטרה. מי יצליח לפגוע? מי יבנה את המסלול המרשים ביותר? והכי חשוב: מי יאסוף אחר כך הכל? כנראה שברוב המקרים, התשובה היא אמא ואבא.(לגילאי 8+)

אשפי האשפה – שומרים על הסביבה

רוצים להקנות לילדיכם ערכים של אחריות אישית וחברתית תוך תרגול מיומנויות חיוניות? כנראה שמשחק המיחזור החדש, "אשפי האשפה" הוא בדיוק בשבילכם! בעידן בו הקיימות תופסת מקום מרכזי בסדר היום, כדאי להכניס את הילדים לעולם ירוק ונקי יותר כבר בגיל צעיר. עכשיו ניתן לפתח בו זמנית מיומנויות מיון והכללה, תיאום עין – יד וכן תרגול במילוי הוראות מדויקות. על המשתתפים במשחק למיין פסולת לפי סוגה: פסולת למחזור, פסולת רעילה, פסולת מזון או פסולת שיורים, ולהשליכה לפחים המתאימים. (לגילאי 4+)

אשפי האשפה של פלפוט צילום יחצ

 

אתגר הטנגרם

איך יוצרים אותיות, מספרים ובעלי חיים בעזרת שבע צורות הנדסיות בלבד? אתגר הטנגרם מוכיח כי אפשר ליצור מאות מהם! משחק קופסה המכיל שבע צורות הנדסיות פשוטות מאתגר את החשיבה היצירתית שלכם ושל ילדיכם ומאפשר לכם לעצב צורות ודמויות שכלל לא העליתם על דעתכם, ובדרך גם לפתח מיומנויות חיוניות כמו תפיסה מרחבית, פתרון בעיות וחשיבה לוגית. בצירוף חוברת הכוללת מאות דגמים ופתרונות – השמיים הם הגבול.(לגילאי 3+)

אתגר הטנגרם של פלפוט צילום יחצ

הטנגרם הראשון שלי

אם תהיתם כיצד אפשר לטפח אצל ילדיכם מגיל צעיר כישורים כמו חשיבה מתמטית – לוגית, יצירתיות ודמיון וכן פיתוח יכולות קשב וריכוז, וגם ליהנות בזמן שעושים זאת – הטנגרם הראשון שלי הוא התשובה המדויקת.

שלבו את הצורות החסרות ב-40 תמונות מרהיבות, בערכה שלמה הכוללת 7 צורות מגנטיות, 40 תמונות צבעוניות, לוח וטוש מחיקים ושעות של הנאה! (לגילאי 3+)

אתגר הטטריס

משחק טטריס מגנטי לכל המשפחה מזכיר לנו שגם בניינטיז ידעו לעשות משחקים לא פחות מהנים מהיום, ומציע חוויה משודרגת למשחק הישן והטוב: ערכה המכילה 40 חלקים מגנטיים, כולל סרגל מדידה מגנטי, 8 צורות ואינספור שילובים אפשריים תאפשר לכם לבחון יחד עם ילדיכם את כישורי המוטוריקה העדינה שלהם, את התפיסה המרחבית ואת הדמיון, והכי חשוב – לבחון שגם אתם לא 'איבדתם את זה' מאז שהייתם ילדים בעצמכם. (לגילאי 5+)

אתגר הטטריס של פלפוט צילום יחצ

ביקורת מערכת: פתרון מושלם למשחקים משפחתיים במיוחד בתקופה זו, המשחקים מחברים בן אנשים ויוצרים חוויה בחיק המשפחה מול החנוכיה והסופגניות.