עמוד הבית » בראד פיט נבחר כשגריר הבינלאומי של המותג Delonghi

בראד פיט נבחר כשגריר הבינלאומי של המותג Delonghi

קמפיין דלונגי בכיכובו של בראד פיט צילום: יחצ חול

המותג  הבינלאומי Delonghi (דלונגי), המשווק בישראל באמצעות חברת ברימאג, הידוע במכונות הקפה האוטומטיות והיוקרתיות,  בחר בשחקן  זוכה האוסקר בראד פיט, בן ה-58, כשגריר המותג.  במסגרת זו פיט יככב בקמפיין בינלאומי לסדרת מכונות הקפה האוטומטיות: "פרפטו- Perfetto"  תחת הסלוגן: "בית קפה- אצלכם בבית".

במסגרת הקמפיין הצופים מקבלים הצצה ל"יום יום" של הכוכב, שאוסף פולי קפה טריים, רוכב על האופנוע שלו לאורך חופי קליפורניה ,נוסע  לתחנת הדלק לפני שהוא חוזר לביתו להירגע עם כוס הקפוצ'ינו שלו.

סרט הקמפיין יוצא דופן בזכות איכותו והיקפו,  שנעשו ברמה הפקה קולנועית ותחושת האותנטיות שהוא משדר, מרכיב מרכזי במסר של DeLonghi, כחברה משפחתית שהצלחתה והתפתחותה מבוססת על ערכים של יזמות ואותנטיות.

בראד פיט צילום: יחצ חול

הבחירה בבראד פיט לקמפיין הבינלאומי היא הרבה מעבר לעבודה עם אייקון עולמי. פיט הוא שחקן ומפיק מוערך, תומך נאמן בנושאי איכות הסביבה, אספן של אמנות, חובב אדריכלות ועיצוב. מעל הכל, בראד פיט שומר על האותנטיות שלו, למרות התהילה העולמית, זה משקף את ערכי המותג  Delonghi (דלונגי) כמותג איטלקי שמחובר לשורשיו, עם תשוקה איטלקית, הרמוניה ואלגנטיות ועם זאת נגישה לכל העולם. אייקוני ואותנטי בו זמנית. ממש כמו כוכב הוליוודי שמכין לעצמו כוס קפה פשוטה.

תגיות