עמוד הבית » בשורה גם לקהל המבוגר, חטיף עם 45% דגנים מלאים

בשורה גם לקהל המבוגר, חטיף עם 45% דגנים מלאים

חטיפי פיטנס מולטיגריין צ'ילי מעודן צילום סטודיו אסם
מותג Fitness, מגיע לראשונה למדף החטיפים עם "Multigrain", סדרת חטיפים המושקת לראשונה בזירת ה- BFY (Better for you). המוצר מיועד לצרכנים בוגרים, המקפידים על אורח חיים מאוזן ומחפשים חטיפים העשויים מרכיבים איכותיים וטובים יותר תזונתית. הסדרה כוללת שלושה טעמים בתיבול מעודן: מלח ים ופלפל, עשבי תיבול וצ'ילי מעודן.

Multigrain Fitness הינו חטיף קראנצ'י שעשוי מ-45% דגנים מלאים וחומרי גלם איכותיים. הוא עומד בתקנות רפורמת סימון מוצרי המזון של משרד הבריאות לשנת 2021 (ללא מדבקות אדומות) ומכיל 119 קלוריות בלבד לאריזה אישית של 25 גרם. זהו מוצר Clean label המכיל רק רכיבים שכולנו מכירים. בין הרכיבים: קמח תירס, קמח אורז, קמח חיטה, שמן חמניות, קמח שיבולת שועל, סוכר, סובין חיטה, מלח.

"השקת סדרת החטיפים החדשה Multigrain Fitness כחטיף BFY, עונה על צורך ממשי שעלה מצרכנים ובעיקר צרכניות, המחפשים פתרונות טובים ואיכותיים יותר על מדף החטיפים, בלי להתפשר על החוויה ה'חטיפית' הכייפית", כך אמרה גלית מילוא, מנהלת פעילות החטיפים באסם נסטלה. "אנו משוכנעים  שהשקת חטיף טעים וקראנצי עם מותג מנצח כמו Fitness יעורר עניין רב בקרב הצרכנים, כפי שקרה עם כניסת המותג לתחום המאפה. שוק ה BFY בישראל אמנם נמצא בתחילת דרכו, אך יש לו פוטנציאל צמיחה אדיר, המאפשר למותג Fitness להוביל אותו קדימה".

כשרות – פרווה חמץ, בד"צ העדה החרדית, רבנות מקומית שדרות

ביקורת המערכת: בשורה למבוגרים ובפרט חטיף בריאות בטעמים, החטיפים פריכים, טעמם נפלא והכי כיף לשבת עם בני המשפחה ולכל אחד יש את החטיף שלו תענוג.

הוספת תגובה

הוספת תגובה