עמוד הבית » הגלמפינג תופס תאוצה
תיירות

הגלמפינג תופס תאוצה

בלום וילג' צילום גלעד שושן
מתחם הקמפינג המושקע בקייקי כפר בלום, ה'בלום וילג'', נפתח כשבוע לאחר פתיחת אתר הקייקים לשייט והתפוסות מרקיעות שחקים.

החורף האחרון, הביא עמו גשמי ברכה וזרימת הנחלים בשיא עוצמתה.

בקייקי כפר בלום אתר השייט הוותיק והמוביל בארץ נפתחה עונת השייט בחג השבועות. כשבוע לאחר מכן נפתח גם מתחם הגלאמפינג המושקע, הבלום וילג'.

זוהי  חוויה משלימה לשייט קייקים מהנה בירדן ולפארק החבלים באתר, מתחם מסודר ומגודר של אוהלים משפחתיים ממוזגים ומאובזרים ללינת שטח מהנה, בנוסף במתחם אוהלי קולמן חדשים (ללא מזגן), בהם החוויה של הטבע מורגשת עוד יותר.

"טרנד לינות השטח תופס תאוצה בשנים האחרונות, משפחות רבות מבקשות לעצמן, פסק זמן משפחתי ומגבש ללא מסכים, הזדמנות לעשות על האש יחד, או לשבת סביב המדורה בקומזיץ, כל זה בשילוב מחיר אטרקטיבי לחופשה ואפשרות ליהנות אצלנו באתר משלל הפעילויות והאטרקציות, זהו  מוצר תיירותי, חוויתי שמשאיר זיכרון לכל החיים במיוחד כעת לאחר תקופת הקורונה שהותירה בכולנו חסך של טבע ושהות באוויר הפתוח. אנו מקפידים על הנחיות משרד הבריאות הכוללות ריחוק חברתי, ניקיון והיגיינה ועטית מסכות", ציין גיא ירמק מנכ"ל קייקי כפר בלום.

בלום וילג' רחפן
צילום גלעד שושן

מתחם הקמפינג "בלום וילג", כולל 45 אוהלים משפחתיים ממוזגים ו-40 אוהלי קולמן ללא מזגן.

צילום גלעד שושן

האירוח במתחם כולל כרטיס לשייט משפחתי, כרטיס לפארק החבלים ולסרט בתלת ממד.

מיקום המתחם משיק  למתחם האטרקציות הגדול של קייקי כפר בלום ואורחי הוילג' נהנים מאירוח אטרקטיבי המשלב נופש כולל פעילויות מהנות.

כל אוהל ממוזג, מאובזר במיטות עם כריות, סדינים וציפיות, שקע חשמלי להטענת ניידים, מקרר עם מקפיא, תאורה, מרפסת דק מעץ, שולחן קק"ל ופינת ישיבה. בנוסף, לנוחיות האורחים, מדשאות רחבות, פינות ישיבה, מנגלים, מטבחון מרכזי מאובזר בכיורים, מיקרוגל, קומקומים חשמליים, מקלחות, שירותים ומזנון. (עלות לינה משפחתית באוהל ממוזג החל מ-990 ₪ באוהל קולמן החל מ-690 ₪ ). שילוב מושלם של לינה נוחה בטבע בשילוב הנאה ואתגר!

מסלולי השייט נפתחו ורבים פוקדים את האתר במיוחד בסופי שבוע. המסלול המשפחתי הוא הפופולרי ומתאים למשפחות עם ילדים מגיל 5, המסלול הארוך פועל בין השעות 10 – 14 ובו יכולים לקחת חלק ילדים מגיל 10 בליווי מבוגר מעל גיל 18. חווית השייט היא הדובדבן של הקיץ.

פארק חבלים "טופ-רופ", אומגה למים, קיר טיפוס המתנשא לגובה 12 מ', מתחם חץ וקשת וקולנוע רב חושי D3, חידוש נוסף באתרסרט לילדים "צעצוע כביש" TOY ROAD)). מזנון האתר ערוך עם שלל ארוחות, גלידות ושתייה, שירותים, מקלחות, מים חמים ומרחבי דשא מטופחים לפיקניק משפחתי.

להזמנות "בלום וילג'": 04-6395618

איפה: קייקי כפר בלום, קיבוץ כפר בלום גליל עליון http://www.kayaks.co.il/