עמוד הבית » הנוסחה פותחה – קרם להגנה מלאה מחדירת קרני UV

הנוסחה פותחה – קרם להגנה מלאה מחדירת קרני UV

סולר דיפנס קרם הגנה בטכנולוגיית פנינים +SPF50, צילום: NEOX
מותג הפרימיום הישראלי-גלובלי NEOX DERMACARE המייצר מוצרי קוסמטיקה בענף המקצועי בשיתוף ד"ר רונן גלזינגר, משיק פיתוח מתקדם: סולר דיפנס SPF50 קרם הגנה בטכנולוגיית מיקרו קפסולות שקופות פנינים - UV PEARL TECHNOLOGY' בעל גוון. המגן על עור הפנים.

מהי טכנולוגיית הפנינים 
כאמור מדובר על פיתוח מתקדם ביותר המאפשר לכלוא מסנני קרינה אורגניים בתוך מיקרו קפסולות סיליקה שקופות הנקראות פנינים. הפנינים מתיישבות על שטח פני העור ונצמדות אליו היטב. בדרך זו, פעולת ניטרול הקרינה נעשית על שטח פני העור ובשכבות העליונות של האפידרמיס ולא בתוך העור כמו במוצרי ההגנה הקלאסיים. כך נמנעות חדירת המסננים האורגניים וחדירת קרני UV לעור. טכנולוגיה זו מעצימה את יעילות המוצר ואת בטיחותו; מאפשרת הגנה רחבת טווח לשעות ארוכות ומפחיתה סיכוי לגירוי לעור.

הפנינים נפרשות באופן אחיד על העור והן נצמדות טוב יותר לעור ועמידות יותר ללחצים מאשר בטכנולוגיות קפסולציה של פולימרים ושעוות.

האם  מוצרי ההגנה בטכנולוגיית הפנינים בטוחים יותר ממוצרים הגנה המסורתיים?

במוצרים המסורתיים ככל שעולים בדרגת ה-SPF, עולה אחוז המסננים האורגניים במוצר וכתוצאה מכך פוחתת בטיחותו ועולה הסיכוי לתגובות גירוי. השימוש בטכנולוגיית הפנינים מעצים את יעילות ובטיחות המוצר וממזער את הסיכוי לתגובות גירוי.

מחיר לצרכן: 199 ש"ח 50 מ"ל , המכירה בקליניקות לאסתטיקה באמצעות רופאים.ות / קוסמטיקאים.יות.

סדרת מוצרי ההגנה של  NEOX באתר החברה: https://neox-dermacare.co.il/product-category/neox-range/neoguard/

נסיינית המערכת: המוצר הגיע עם שליח ארוז באריזה מרשימה, עולמנו שאנו חיים השתנה וכך גם השמש יותר חזקה והקרינה בהתאם. חשוב להגן על עורנו ובפרט על עור הפנים החשופות לקרני השמש. הקרם מגיע עם צבע חום וכאשר לוחצים לחיצות בודדות על הקרם מורחים על עור הפנים והגוון משתלב עם צבע העור היוצר מרקם אחיד וחלק למראה חיוני ויפה לצד שיפור רמת הלחות של העור.