עמוד הבית » ירין שחף עם הפנים לשיא הפריחה

ירין שחף עם הפנים לשיא הפריחה

נעמה משיח וירין שחף בשבוע האופנה, צילום: עצמי
האביב הוא סמל הפריחה, ההתחדשות וזה בדיוק גם הזמן להתחדש במראה איפור חדש

השבוע, נתקלתי במאפר העל ירין שחף, במסגרת שבוע האופנה 'קורנית'. אחרי  שהובכתי ממנו מרוב מחמאות על הלוק שלי, ניצלתי הזדמנות, כדי לברר עבורכם ( כן כן….עוד לפני שהגשם יעלם) את מראה האיפור לאביב קיץ 2023.

ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות האיפור, הסטיילינג והתסרוקות, מסביר: "המראה העונתי מציג קוד נשי המדלג בין עוצמה לרגישות: הדגשי האיפור הם חד-משמעים. הבשורה האופנתית מציגה מראה חושני, שחוגג את הפריחה, הלבלוב, את ריחם המשכר של הפרחים והטבע בשיא תפארתו. הגוונים נעים בין הצבעים הפרחים האדומים לבין צבעי האדמה החמימים.

בניגוד לעונת החורף, המראה באביב הופך למרוכך ונקי. המרקם קליל, לא כבד, מחמיא ונוח. העיניים מודגשות בגוונים חומים של פסטל,  ואילו השפתיים מתהדרות בליפסטיק 'אדום טבעי'. "

חומים ואדומים הם לפעמים געגועים

חום קרמל, חום בז', חום- אדמדם מבריק או מט. לא לחינם משייכים אליו המיסטיקנים סוג של 'חום אנרגטי'. כשבוחרים להתאפר בצבע זה, קשה להיחשד בניסיון לבלוט מידי, כי הוא אישי ומתוחכם.

ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר למקצועות היופי מסביר: "הגוונים החומים -אדמדמים  שייכים לצבע העור ומעניקים לשפתיים רכות טבעית. הצלליות על העפעפיים 'מחזקות' את המבנה האנטומי של העין ויוצרות מראה חושני. צלליות בהירות מדגישות את חריצי העפעף ואילו  הקונטור הכהה, יוצר מראה  מוקפד ואלגנטי"

מראה האיפור לעונת האביב , איפור ירין שחף, צילום: בם לאון

שלבי האיפור

בחילופי העונות – יש להניח קרם לחות לפני פעולת האיפור.

השתמשי במייק-אפ נוזלי על בסיס מים (המייק-אפ השמנוני מתאים יותר לעונת החורף אך בעונה החמימה הוא נוטה "להכביד" על העור). בנוסף, העדיפי מייק-אפ המכיל מסנן קרינה. (המיי- אפ הנוזלי שקוף למחצה ומעניק כיסוי דק במרקם קליל.

מפדרים את כל הפנים בפודרה שקופה בדגש על אזורי המצח, האף והסנטר. היא תעזור לקבע את האיפור במקומו, וגם תשמור על מראה עור אחיד.

אזור העפעפיים נוטה להזיע ולהפוך לשומני במזג אויר חמים. טרם הנחת הצללית, מניחים מעט טלק על העפעף. הטלק יספח את השומנים והצללית תקובע.

כדי לנטרל כהויות באזור שמתחת לעין מומלץ להוסיף קונסילר בטון אחד בהיר יותר מגוון המייק-אפ. הוא יוצר אשליה של עין פקוחה, גדולה ומוארת. ניתן להניח מעט קונסילר גם על גלגל העין (שטח העפעף) כדי שהצלליות יזהרו יותר.

מדגישים את זוויות פנים העין עם ברונזר מט, כדי להדגיש את  העיניים  מושחים אליינר על קו הריסים התחתון  והעליון.

על צידי הלחיים מניחים סומק.

לפני מריחת השפתון, יש להזין את השפתיים במשחת לחות מרגיעה כדי למנוע יובש וסדקים.

אביב שמח

לאתר ירין שחף:  https://www.yarin-shahaf.co.il/