עמוד הבית » סרום אנטי-אייג'ינג בעל ארבעה סוגי חומצה היאלורונית

סרום אנטי-אייג'ינג בעל ארבעה סוגי חומצה היאלורונית

hydrating serum,צילום: יחצ
Forever Israel משיקה סרום אנטי-אייג'ינג מרוכז בעל פעולה ייחודית וחדשנית המסייע לעור לאגור לחות טבעית, מחזק את ההגנה הטבעית שלו מפני גירויים ומפגעים סביבתיים, מטפל בהופעת סימני ההזדקנות.

הסרום מכיל ארבעה סוגים שונים של חומצה היאלורונית ומועשר בתמציות צמחים, מתאים לכל עור, מרקמו קליל וקטיפתי הנמרח בקלות ונספג במהירות אל תוך העור. שימוש קבוע ומתמשך יעזור לחידוש מלאי המים על פני העור, שימור הלחות בשכבות העמוקות, ולמראה של עור קורן בעל גמישות משופרת.

חומצה היאלורונית המוכרת כתרכובת האנטי אייג'ינג מיוצרת בין היתר גם על ידי הגוף שלנו יכולה להחזיק מים פי 1,000 ממשקלה ולהעניק לחות בנוסף, היא עוזרת למלא את העור ולהפחית את הופעתם של סימני ההזדקנות הראשונים ובהם קמטוטים וקמטים ובכך מסייעת לעור להיראות צעיר ובוהק יותר.

הנוסחה הייחודית מכילה שורה של צמחי מרפא ורכיבים טבעיים עוצמתיים כמו ג'ל טהור מפנים עלי צמח האלוורה. השילוב בין הלחות המתקדמת של החומצה וההשפעה המרגיעה של אלוורה הופכת את הסרום לאידיאלי לשימוש עבור אנשים בעלי עור רגיש. הסרום מכיל חמאת שיאה, חומצות שומן מקוקוס ותמרינד, המסייעים בהגברת הלחות, ותורמים לעור גמיש וחלק יותר ותה לבן וקליפת עץ המימוזה, חומרים הידועים כמקדמי אנטי-אייג'ינג הודות לריכוז גבוה של נוגדי חמצון.

ארבעת סוגי החומצה ההיאלורונית הם נתרן היאלורונט בריכוז מולקולרי גבוה המייצר קרום הגנה צפוף על פני העור ומפחית את אובדן הנוזלים מחלקו הפנימי תוך מתן לחות למשך 24 שעות והגנה מפני נזקים סביבתיים, משמר את הנוזלים על פני העור, בעל כושר ספיגה מהיר מלחח את העור והמעניק לו לחות עילאית, הנספג במהירות אל תוך פני שכבות העור מעניק לחות ומשקם את העור מבפנים.

מומלץ להשתמש בסרום בשגרת הטיפוח היום יומית, מידי בוקר וערב לפני הנחת קרם הלחות. הסרום בעל מרקם קליל, המתאים לשמש אף כבסיס לאיפור.

*לא נוסה על בע"ח

מחיר: 192 ש"ח מכיל 50 מ"ל

ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר האינטרנט הרשמי של Forever Israel   

נסיינית המערכת: המוצר מגיע כשפופרת לחיץ, הסרום צבעו לבן נוזלי ללא ריח, הנחתי על כפות ידי את הסרום שמתי על ארבע נקודות בפנים: מצח, לחיים וסנטר והתחלתי עם כפות ידיי לסובב בעדינות את הסרום ולהחדיר לתוך העור. התחושה הראשונה הרבה לחות מורגשת על הפנים היוצר תחושה נעימה וגמישות העור, העור חלק ומורגש במיידית. היצרן כותב המלצה רצוי להשתמש לאורך זמן על מנת לקבל תוצאה מירבית.

הוספת תגובה

הוספת תגובה