עמוד הבית » "שיקגו Med" חוזרת לעונה שניה
בידור

"שיקגו Med" חוזרת לעונה שניה

צילום יחצ הוט
"שיקגו "Chicago Med", דרמת בית החולים של רשת NBC, נוצרה על ידי המפיק זוכה ה"אמי" דיק וולף (יוצר המותג הטלוויזיוני "חוק וסדר") והתסריטאי-מפיק מאט אולמסטיד ("NYPD"). השניים עומדים גם מאחורי מותג סדרות "שיקגו" – הכולל בין היתר את "שיקגו PD" ו"שיקגו Fire", המשודרות אף הן ב-HOT Zone.

הסדרה השלישית שנוצרה כחלק ממותג "שיקגו" הפכה להצלחה מסחררת וגרפה נתוני רייטינג גבוהים, אשר הובילו לחידושה לחמש עונות – החמישית מתוכן גרפה את הרייטינג הגבוה ביותר של הסדרה, מה שהוביל לחידושה לשלוש עונות נוספות.

"שיקגו Med" עוקבת אחר הרופאים ואחיות העובדים בחדר מיון שבמרכז הרפואי גפני שבעיר שיקגו, ונאבקים להציל את חייהם של החולים והמאושפזים. כמיטב המסורת, פרקי קרוס-אובר בין הסדרות מביאים עמם שלל פרצופים מוכרים ודמויות מ"שיקגו Fire" ו"שיקגו PD" שמגיעים להתארח.

בעונה השנייה של הסדרה הרופאים והצוות הרפואי נמצאים בטריטוריה חדשה. ד"ר קונור רודס (קולין דונל, "הרומן") מתחיל תת-התמחות ככירורג לב עם מנחה שמזלזל בו; ד"ר צ'וי (בריאן טי, "מהיר ועצבני") מנסה להשתמש בשיטות רפואיות משלו ונאלץ להתמודד עם ההשלכות; ריס (רייצ'ל דיפילו, "ג'יין הבתולה") מרגישה אבודה לאחר סיום לימודיה ובוחנת מחדש את הקריירה שלה כשהצעה מפתיעה מד"ר צ'רלס (המועמד לגלובוס הזהב אוליבר פלאט, "פארגו") משנה את מסלולה.

עוד מככבים בסדרה, ניק גלפאס ("חסרי בושה"), יה-יה דקוסטה ("הטופ מודל הבאה"), טורי דה-ויטו ("שקרניות קטנות") ומרלין בארט ("הסמויה").

החל מה-4.8, ראשון-חמישי בשעה 22:00, רק ב-HOT Zone וב-HOT VOD