עמוד הבית » Constellation Master Chronometer 39

Constellation Master Chronometer 39

שעוני אומגה קונסטליישן, צילום יחצ חול
מותג שעוני היוקרה אומגה משיק את השעון האגדי בגרסת בוטיק חדשה- Constellation Master Chronometer 39

מאז ומעולם עבור מותג שעוני היוקרה אומגה, קולקציית "קונסטליישן" האגדית הייתה התכשיט האמתי בקטגוריית שעוני הגברים.  במשך עשורים רבים, היופי והדיוק של קולקציית קונסטליישן בלטו בעיניי כל הגברים בעולם, עם פופולריות שחצתה גבולות ודורות. כיום, המותג אומגה משיק גרסת בוטיק חדשה, Omega Constellation Master Chronometer 39.

קולקציית השעונים כוללת 26 שעונים חדשים בקוטר 39 מ"מ, עשויים מזהב 18 קראט ופלדה אל חלד. הזכוכית הינה מספיר קריסטל, עמידה בפני שריטות, עם טיפול אנטי רפלקטיבי בשני הצדדים להגנה על השעון מנזק. השעון עמיד בפני מים בגובה 50 מטרים, וכך גם בפני שדות מגנטיים עד 15,000 גאוס.

שעוני אומגה קונסטליישן, צילום יחצ חול

המנגנון המכני האוטומטי אינהאוס של אומגה מדגם קליבר 8801 בשילוב של 35 אבני רובי. בעת חוסר שימוש השעון ממשיך לפעול 55 שעות.

השעון החדש של אומגה בעל רצועת תנין כחולה עם אבזם זהב, מתאפיין בסגנון קלאסי עם נגיעה מודרנית, שעון יוצא דופן, מרשים ויוקרתי.

שעוני אומגה קונסטליישן, צילום יחצ חול

 ריינלד איישלימן, נשיא ומנכ"ל אומגה אומר: "גברים שעונדים שעונים של אומגה שואפים לתחכום ומצוינות. דגמי ה- Constellation החדשים בעלי האיכות והדיוק בלתי מתפשרים, הם שילוב מנצח של היסטוריה וחדשנות."

מחיר הקולקציה: החל מ-23,990 ₪

 ניתן להשיג ברשת חנויות אימפרס ובחנויות יוקרה ברחבי הארץ

למידע נוסף על הסניף הקרוב לביתך: 1-599-523333או באתר אימפרס:www.impress-stores.co.il