עמוד הבית » H&M בקולקציית Innovation Circular design story מיקסום שימוש בבגד

H&M בקולקציית Innovation Circular design story מיקסום שימוש בבגד

צילום:הנס ומאוריץ
קולקציית Innovation Circular Design storyהיא קולקציה נוספת מסדרת - Innovation stories H&M. הפורצות דרך המתמקדות ברעיונות ופיתוחים חדשניים. וזאת על מנת להציג את העשייה של המותג בתחום הסביבתי ולפעול למען שינוי בתעשיית האופנה. בקולקציה מוצג לראשונה גם ה-Circulator, כלי עיצוב חדשני, הנועד לסייע ביצירת פריטים בצורה מעגלית ולהיות חלוצה בדרכי חשיבה חדשות על אורך חייהם של הפריטים.

כל פריט בקולקציה נוצר מתוך כוונה למקסם את השימוש בו ואת היכולת למחזר אותו בסוף חייו. הפריטים רב תכליתיים ומעוצבים כך שניתן יהיה לעשות בהם שימוש מגוון. בלייזרים גדולים ניתן ללבוש כשמלות, רצועות יכולות לשנות את הגזרות של חולצות או מעילים, תלבושת ערב תוכננה במכוון כסט שני חלקים במקום כשמלה על מנת להגדיל את הפונקציונאליות של השימוש בה. אלה הם פריטים שיש להעריך, לחלוק ובסופו של דבר למסור או להעביר הלאה. הם מסמלים דרך חשיבה חדשה לגבי אחריות הקמעונאים, שנמשכת הרבה לאחר מכירת הפריט. מסיבה זו, צוות העיצוב שקל לא רק את הנראות של כל פריט, אלא גם את הדקונסטרוקציה שלו; הדרך בה ניתן להתאים חלקים לשימוש חוזר או לפרקם למחזור. כמו לדוג' שימוש בחוט חדשני הניתן להמסה. בנוסף, חלק מפריטי הקולקציה עשויים מחומר אחד בלבד, חד סיבי, על מנת לאפשר תהליך מחזור קל יותר.

צילום: הנס ומאוריץ

בנוסף להתמקדות במעגליות וביצירה, הקולקציה היא גם חגיגה של עיצוב וביטוי עצמי-של צבעים בהירים והדפסים שמושכים את העין, של בילוי עם חברים, מסיבות, הרגשה חופשית, משוחררת, מהנה ומלווה באסקפיזם. הקולקציה מהווה מחווה לרוח עכשווית חסרת פחד. זוהי קולקציה אקלקטית, המתאימה להיבטים השונים של הנשיות המודרנית. הקולקציה מציעה מגוון רחב: החל מקפוצ'ונים וטי שרטים למסיבת פיג'מות ועד שמלות ערב מנצנצות לאירועים. בהדפסים ובטקסטורות.

צילום: הנס ומאוריץ

ישנה קריצה לעולם הדיגיטלי, המחבקים את האסתטיקה של הטכנולוגיה. הקולקציה שואבת השראה מאלמנטים קלאסיים מעולם האופנה ומחבקת טרנדים נצחיים כמו הדפס נקודות, פפיונים, חייטות  וג'קארד. מוטיבים אלה עוטרו, שונו ועברו התאמה להיום ואנו תוהים אילו זיכרונות מהעבר עלינו לקחת אל העתיד. פלטת הצבעים בהירה ומושכת תשומת לב.

סיפור מרכזי הוא הטווח שבין גווני האדום לוורוד- מגוון מסטיק רך ועד ורוד זועק ואדום בוהק בשילוב עוגנים של צבעי שחור ושמנת. האביזרים אלגנטיים ומפוארים כמו לדוג' כפפות גבוהות המגיעות לאורך הכתף או צ'וקר עבה מקריסטל.

צילום: הנס ומאוריץ

לדברי נעמה עורכת מוקסיני: " אני רוצה לציין שעיצוב הבגדים בהחלט מענינים, מיוחדים עם הרבה גלאם ויחד עם זאת ליצור עבור הבגד אורך חיים ארוך יותר, השימוש בסיביבה של קיימות ערך עליון עם חשיבה עוד לפני פס הייצור. אני אהבתי ".

טווח מחירים: 119-999 ₪. ניתן להשיג בחנות הדגל בקניון TLV החל מה-9 בדצמבר.

תגיות