עמוד הבית » H&M בקמפיין הגאווה 2021

H&M בקמפיין הגאווה 2021

צילום יחצ H&M
M גאה להשיק את קמפיין “Beyond the Rainbow” לרגל חודש הגאווה ולמען קהילת הלהט"ב. H&M ממשיכה לתמוך בקהילה ומציגה באמצעות קמפיין אינטראקטיבי סיפורים מהצד השני של הקשת, כאשר במקביל מעודדת אנשים לחלוק את הסיפורים האישיים שלהם באתר האינטרנט של הקמפיין.

לקוחות ועוקבים ברחבי העולם יכולים לראות את הסיפורים המוצגים בקמפיין על ידי סריקת כל דגל גאווה, להוסיף פילטרים באינסטגרם ולשתף סיפורי גאווה משלהם ברשתות החברתיות.

בקמפיין משתתפים, בין היתר, השחקנית והזמרת האמריקאית מ.ג'. רודריגס, המשפיענית המקסיקנית הקטור טרג'ו, השחקן והדי ג'יי הדני סוז וילקינס והאמנית והשחקנית צ'לה מן.

"זה לא כדי להראות 'אנחנו כאן', אלא 'תראה בשביל מה נלחמנו'. אנחנו אלה שיוצרים את השחרור שלנו. דגל הגאווה יפה, אבל אני לא בטוחה שהרבה אנשים מבינים כמה הוא יפה, אני לא מדברת רק על הצבעים, אלא על מה שמעבר להם", אומרת מ.ג'. רודריגס(0ichaela Jae Rodriguez) שחקנית אמריקאית, ואחת המשתתפות בקמפיין הגאווה העולמי.

צילום באדיבות H&M

אני גאה מאוד באופן בו הקמפיין הזה מפגיש את קהילת הלהט"ב ומספר את סיפורי הגאווה השונים אך החשובים כל כך. זה מתחבר ישירות לערכי הליבה שלנו ומיישם את החזון החברתי שלנו, המאפשר לכל אחד ב- H&M ומחוצה לו לחיות את החיים שהוא רוצה ולהביע את מי שהוא", אומר פסקל ברון, מנהל קיימות ב- H&M.

הסיפורים המסופרים הם של אהבה ושנאה, התבגרות ויציאה, חיפוש אחר אהבה אמיתית בכל מקום ועבור כל אחד והזכות לחגוג את מי שאתה.

במסגרת קמפיין זה תעניק H&M 100,000 דולר לקמפיין של האו"ם, התומך בשוויון זכויות ויחס הוגן לקהילה הלהט"ב העולמית.