עמוד הבית » ICON FRENCH LACE אורבן שיק, תחכום, זוהר ויופי נצחי

ICON FRENCH LACE אורבן שיק, תחכום, זוהר ויופי נצחי

צילום:יח"צ
בושם חדש ויוקרתי תחת קולקציית בשמי ICON

 ICON FRENCH LACE – לאישה האורבנית העכשווית

הניחוח הייחודי מורכב מתווים מתוחכמים המתמזגים בהרמוניה מושלמת, ובדומה לבשמים האחרים מקולקציית ,ICON יוצר חותם בלתי נשכח.

ICON FRENCH LACE הוא התוספת החדשה לסדרת בשמי ICON מבית ג'ייד.

בושם אינטימי וחושני, המעורר את החושים בזכות הרכב תווים מתוחכם המציג רוח נשית מעודנת המתובלת בניצוץ של חושניות ממכרת.

ניחוח על זמני שנועד לאישה האורבנית העכשווית, המרתקת את הסובבים אותה ומאירה את הסביבה בשלווה פנימית. טרנדית ואלגנטית היא משדרת פרדוקס נשי מרתק הנע בין ביטחון עצמי ועוצמה לבין זוהר רך ושברירי.

שילוב התווים הייחודי יוצר דואליות מעניינת שנעה בין חשיפה לאינטימיות. שילוב של ניחוח הדרים מרענן , זר פרחים משכרים ותווים עציים הסוחפים את החושים בניחוח חמים ומסעיר.

תווי הבושם: ורדי "תחרה צרפתית" עם ניצוצות של תווים עמוקים חמים וחושניים  

תווי הדרים וורדים חושניים פותחים את הניחוח ומהווים הקדמה מרעננת לפרחוניות המפתה שמגיעה בעקבותיהם. תמצית ברגמוט איטלקי, בשילוב מנדרינה, ורד חושני ואשכולית, מעניקים רעננות נוצצת לתווים העליונים.

 

תווי הלב מתעוררים לחיים על ידי זר ניחוחות פרחוניים משכרים; פרחי יסמין שובי לב וורדי "תחרה צרפתית" (French Lace ) ענוגים, אלגנטיים ונצחיים.

מרכיבי הבסיס חותמים את הבושם עם אקורד של תווים עציים, ענבר, פצ'ולי ווניל מלטף  המתמזגים יחד בהרמוניה מושלמת ויוצרים חותם של ניחוח חמים נועז ומשכר.

 בקבוק הבושם – צלול כהבזק אור

בקבוק אלגנטי ושיקי המעוצב בקווים נקיים בגווני ברונזה זהובים חמים המשקפים את האור ומעצימים את תחושת הרוך והנשיות של הבושם.

תכולה- 50 מ"ל.

מחיר מומלץ לצרכן- 149.90 ₪

צילום: יח"צ

ניתן להשיג ברשתות הפארם המובחרות ובחנות האונליין www.gadecosmetics.co.il