עמוד הבית » The impossible dream קולקצית אביב – קיץ 2019

The impossible dream קולקצית אביב – קיץ 2019

צילום : רותם ברק
המעצבת לארה רוסנובסקי הציגה הבוקר בשבוע האופנה את קולקציית אביב-קיץ 2019,על המסלול עלו 51 דגמים: מתוכם 10 לגברים ו-41 לנשים עם תוספת של שני דגמי בגדי ים.לראשונה לארה העלתה דגמי גברים על המסלול, כאשר הם לא ייוצרו מסחרית אך כן יעמדו למכירה.

The impossible dream הינה קולקציה שמנציחה מסע של חמישה עשורים. הדפסים שמייצגים בשבילי תקופות שונות בחיי נפשית וגיאוגרפית.

החל ממוסקבה המנוקדת והנאיבית דרך המוסיקה האופטימית של החיפושיות בתל אביב של שנות ה70, לונדון של שנות 90 וכלה במסעותיי בהודו.

חלקים בקולקציה ססגוניים וחלקים מלנכוליים ונטולי צבע מצביעים על תקופות של נאיביות, ילדות, התמסרות ואופטימיות לעומת תקופות של מיסתורין ומלנכוליה.

כל הפרינטים מתערבבים לכדי קולקציה אקלקטית צבעונית וספורטיבית, ילדותית ובוגרת, עליזה ואפלה מלאה בסתירות ובהתנגשויות תרבותיות צבעוניות ותקופתיות. הפריטים קלים ללבישה רחוקים מהגוף ומלאים בהומור.

העונה מאפיינים את הקולקציה גזרות משוחררות שרוולים נפוחים, חלוקים, עליוניות קימונו רחבים וסווטשרטים מוגזמים עם נוכחות חזקה שיכולים להתאים לים ולאירוע.

בכל פרינט מתחבא עשור ומשהו ממני בתוכו. השילובים מבטאים  את הכמיהה לגעת בהכל לדעת את כל הטעמים ולחבר בינהם לכדי יריעה מגוונת אחת.

כצועניה נצחית אני נוגעת בכמיהה לחופש נדודים, היפיות והרצון למצוא את המקום הזה בעולם שמבטא את מלוא הגוונים שלנו.

במהלך שנות נדודי אספתי זיכרונות שמרמזים על חלומות קולקטיביים של כולנו לחופש אהבה ושלום שמתבטאים בדפוסים התל אביביים הרוסיים הלונדונים וההודים. כמו שורשים שגדלים תוך כדי התנועה שלי בעולם.

טווח  מחירים – 590 ₪ – 2500 ₪

צילום : רותם ברק
צילום : רותם ברק
צילום: רותם ברק
צילום : ליה גלדמן
צילום : רותם ברק
צילום : רותם ברק