עמוד הבית » איך לעבור את עולם הדייטים בשלום?

איך לעבור את עולם הדייטים בשלום?

צילום: pixabay
אתרי היכרויות ועולם הדייטים- אינו עולם פשוט. אף אחד לא ממש בוחר להיות שם אבל אנו שם מתוך ההבנה שבעידן החדש- זוהי אופציה כמעט יחידה להיכרויות.

גם שדכנים מחברים בין אנשים למטרה זוגית- והכל מתחיל בדייט אחד. מאידך, גם לא פוסלת שאכיר את אביר חלומותיי ספונטני באירוע חברתי כלשהו, במופע, ואולי אפילו בשכונה שלי. הכל אפשרי! העיקר לא לאבד רוח אופטימית ולקחת את התקופה בקלילות מצד אחד ורצינות מצד שני. האם זה אפשרי?

צילום: pixabay

 

כששאל אותי בשיחה טלפונית ראשונה מה אני מבקשת בזוגיות, השבתי לו- להתרגש! שיתפתי אותו כשאחר מספר התנסויות בדייטים, התחלתי לדאוג כשאדישות החלה לחלחל למערכת הרגשית שלי. אני? אדישות? איך יכול להיות? הרי הבטחתי לעצמי שאקח את תקופת הדייטים בקלילות. הכנתי את עצמי מראש שזו תקופה לא שגרתית, מעייפת וגם שוחקת. יצרתי לעצמי בטרם כניסתי לעולם ההיכרויות- כללי התנהגות:
שאצא לדייט מחויכת וכשאני לא עייפה, כשבא לי לצאת, שאסכים לדייט או איזום דייט רק עם גבר שראיתי בו פוטנציאל ולא סתם בשביל להעביר את זמני, וכשאפגוש מישהו שעושה לי את זה- לא מקבל דייטים. למקבל זה בהחלט מבלבל.

צילום: pixabay

אז מה עלי לעשות בכדי להחזיר לעצמי את התשוקה גם בעולם הדייטים?

האם התשוקה הכרחית לדייטים? אולי דווקא האדישות מקנה למפגשים להיות פחות עם ציפיות ואכזבות? תשוקה היא לא מילה שלילית. תשוקה היא מנוע עזר ליצור לעצמנו מציאות. אני מאמינה שעשייה מתוך תשוקה מביאה שמחה לעולמנו ומזמנת את האנשים המדויקים לחיי. אנרגיה של אדישות מרחיקה את הצד השני.

אנרגיה היא עניין בעל השפעה. אז מבינה ש:

-אם אדישה לעולם הדייטים- עלי לקחת פסק זמן מדייטים בכדי לאגור כוחות ולהתכוונן יותר לגבר שמתאים לי.
– להרפות ולהתמקד בזוגיות שלי עם עצמי, לחזור לתחביבים שלי, להיפגש עם חברים קרובים, להבין שהאושר שלי לא תלוי בבן זוג אלא בעצמי.
– לא לאבד תיקווה- להיות אופטימית ולהבין שאני ראויה למערכת יחסים נהדרת והיא בהחלט בדרך אלי.
-להיות פנויה רגשית למערכת יחסים, לבקש אותה ממקום של שלמות פנימית ולא הזדקקות ונואשות.
-יש תקופות שמגיעות פניות מגוונות מגברים, יש תקופות שהפניות מעטות ולא אטרקטיביות. למדתי לקבל ולהבין שכשאני לא בשלה להיכרות חדשה- בהתאם גם הפניות אלי ממועטות אם בכלל. היקום מקשיב לנו. עלינו לסמוך עליו שהוא ראי עבורנו לאיזה תדר אנו נמצאים.
-יצאתי לדייט? אגיע למפגש רעננה, קלילה וממקום נקי. הוא לא אשם שהדייט הקודם שלי לא צלח. כל דייט לגופו. גם הגבר שהגיע מקווה למצוא מישהי לטעמו. גם הוא חווה כישלונות. בסופו של יום רובנו מבקשים את אותו הדבר.
-להיות אותנטית לאורך הדרך. להיות אני. כך אזמן לי את הגבר שמתאים לי שיאהב את מי שאני.

כן, זוגיות פרק ב' יכולה להיות אהבה יפה עם יחסים נהדרים. בואו נייחל לה ולעולם לא נאבד תקווה.

בברכת שבוע טוב,
רונית נוביק, מנטורית ויוצרת רב תחומית.

הוספת תגובה

הוספת תגובה