עמוד הבית » אנרגיה זכרית

אנרגיה זכרית

צילום: unsplash
היא מגיעה אליי לטיפול אישה יפהפייה עוצמתית מטופחת, כועסת זוגיות שניה הם אוהבים אבל לו יש בעיות זקפה, הוא מביא אנרגיה נקבית למיטה, הוא לא מענג אותה, לא יודע איך לגעת לענג אותה כמו שהיא אוהבת.

היא נשארת מתוסכלת הוא לא מצליח להביא אותה לשיא העונג.לאורגזמה, ו"אם הוא מפנק ומענג בדרך שהיא רוצה, ואיך שהיא אוהבת, אז מבחינתה אין לה צורך בו. מה שנקרא my way or the high way

ואז אני בודקת איתה. ובכל זאת שלוש שנים אתם ביחד. מה את אוהבת בו? מה טוב בו בשבילך?

הוא מחזר, ומתקשר, וקונה, ומבשל אבל במיטה זה בעייתי, אני כל הזמן בראש, הנה עוד פעם אני לא קיבלתי את העונג שלי, אני מתוסכלת ולא מבינה למה אני צריכה את זה? חשוב לי העונג, חשוב לי לגמור. אחרת למה כל זה?

רגע רגע, עצרי הכל ומה עם להנות מהדרך מה עם להתענג ולא להיות במטרה? לייצר אחד לשניה כמה שיותר אורגזמות? אמרתי לה שהיא פועלת ומנוהלת מתוך אנרגיה זכרית של משימתיות, עשיה, הצלחות, סרגל ציונים ועוד. והזמנתי אותה לעבור תהליך של חיבור לאנרגיה נקבית ואז איזון שתי האנרגיות. והכי חשוב אמרתי לה כשאת הגבר במיטה ובזוגיות הגבר שלידך אין לו מקום להוביל אותך, לחזר אחריך לענג אותך.

צילום:unsplash

אני שנים פעלתי מתוך אנרגיה זכרית. הייתי כולי ראש, מנותקת מהגוף, מהרגש. משימתית, מטרתי. הישגית, היררכית. בחרתי כילדה כי האמנתי שככה שולטים, ככה משיגים את מה שרוצים כי זה המודל הגברי שראיתי בבית. וזה גבה ממני מחירים בריאותיים, רגשיים גדולים, הייתי בניתוק מהגוף שלי, הראש רץ קדימה והגוף היה חייב למלא את ההוראות שלו, גם אם לא רצתי הייתי עייפה.במערכות יחסים עם בני זוג לא היה רוך, אינטימיות, רגש עמוק.

צילום:unsplash

היום מרגישה יותר מאי פעם מאוזנת בין שתי האנרגיות. 

והמטופלת ואוו עברה תהליך מדהים, בלקיחת אחריות על העונג שלה, הזמנתי אותה לנשום, לשחרר את מטרה הנכספת – האורגזמה, להפסיק לעמוד בסוף כל מעשה אהבה עם סרגל הציונים והביקורת, לתת לגבר שלה להוביל את מעשה האהבה, לשחרר את הביקורתיות והתסכול.אחרי חודש וחצי היא סיפרה לי שקסמים קורים שהוא מפנק ומענג ונוגע בה כמו שהיא אוהבת מבלי לבקש, לפעמים היא גומרת ולפעמים היא לא, אבל היא כל כך מלאה מהעונג.

צילום: unsplash

לשחרר את הראש, כן טוב לא טוב, היה טוב לא היה טוב.

שאלתי אותה באילו עוד תחומים את באנרגיה זכרית: אנרגיה נקבית אנרגיה זכרית

מאת: שרה נגה ברהום מנחת מיניות מודעת ומטפלת רגשית בשילוב NLP טנטרה תרפיה

מנחת סדנת "להעיר את הנמרה שבך"