עמוד הבית » הקרנת סרטים חדשים ללא עלות

הקרנת סרטים חדשים ללא עלות

חנות ספרים בפריז צילום: סרטי נחשון
סינמטק חולון במדיטק מחבק ומחזק את תושבי ישראל ועל מנת להפיג קצת מהמתח ולתת את האפשרות להתאוורר ולהקל מעט על המצב יקרין במהלך השבוע הקרוב סרטים קלילים ומבדרים למבוגרים.

הסרטים אשר שיוקרנו

חנות ספרים בפריז-  A Bookshop in Paris

דרמה רומנטית שהוקרנה בפסטיבל ברלין. וינצ'נזו מקדיש את חייו לחנות הספרים שלו, פנינה של טעם טוב בכיכר פריזאית קסומה, ולבתו אלברטין המקורקעת לבית. הוא עטף עצמו בקליפה מגוננת שעשויה להיסדק בכל רגע. ואכן, כשיום אחד נכנסת לחנות בסערה אישה בשם יולנד, וינצ'נזו נותר המום ומוקסם. אישיותה הסוערת של האישה מאתגרת אותו וצדדים באישיותו שנדמה כשכבר הושתקו, מתעוררים לחיים חדשים.

איטליה-צרפת 2021, 89 דקות, איטלקית-צרפתית, כתוביות בעברית

בימוי: סרג'יו קאסטליטו

משחק: סרג'יו קאסטליטו, ברניס ביז'ו, מטילדה דה אנג'ליס

תאריך: 25.10, יום ד', שעה 11:00

מאסטר שפית – La Brigade

דרמה מקסימה וטעימה. קאתי עובדת אצל שפית סלבריטאית, שמבשלת הרבה פחות טוב ממנה, וכשהגיע רוטב עד נפש היא עוזבת בטריקת דלת. למצוא עבודה חדשה איננה משימה קלה, מתברר, וקאתי מתחילה לעבוד כטבחית בקפיטריה של מרכז קליטה לנערים מהגרים המגיעים לצרפת ממדינות אפריקאיות. ההתחלה, כמובן, לא פשוטה, אך בהדרגה התשוקה של קאתי לבישול משפיעה על הנערים, וגם להם יש שיעור או שניים ללמד אותה.

מאסטר שפית צילום: קולנוע חדש

צרפת 2022, 97 דקות, צרפתית, כתוביות בעברית

בימוי: לואי-ג'וליאן פטיט

משחק: פרנסואה קלוזה, אודרי לאמי, שנטאל נווירת'

26.10, יום ה', שעה 11:00

 חף מפשע –  L'innocent

קומדיה שהוקרנה בפסטיבלי קאן וירושלים, זוכת פרס התסריט של פרסי הקולנוע הצרפתי. כשאבל שומע שאימו עומדת להתחתן עם אסיר שהכירה בסדנאות התיאטרון שלה, הוא נבהל. יחד עם חברתו הטובה קלמנס, הוא יעשה הכול כדי לנסות להגן על אימו ולפקפק באמינותו של הגבר החדש בחייהם. דווקא המפגש עמו יזמן תובנות חדשות על החיים וההפתעות שהם מספקים.
צרפת 2022, 99 דקות, צרפתית, כתוביות בעברית.

חף מפשע צילום: סרטי נחשון

בימוי: לואי גארל

משחק: לואי גארל, רושדי זם, נואמי מרלאן

תאריך: 27.10, יום ו', שעה 11:00

במקום יש מרחב מוגן אליו ניתן להגיע בזריזות ובבטחה. לפני תחילת הקרנת הסרט יתקבלו הנחיות מהצוות. הכניסה תתאפשר ללא עלות בהרשמה מראש באתר הסינמטק  https://www.cinemaholon.org.il/ ובשירות הלקוחות: 03-5021552 או 1800-20-29-30

אנו מחזקים את ידיהם של תושבי הדרום, חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון, משתתפים בצערם של משפחות הנופלים ומאחלים החלמה מהירה לפצועים. בתפילה לימים שקטים ורגועים ולבשורות טובות בהקדם.

צוות הסינמטק, מדיטק חולון.

אנחנו כאן לכל דבר ומייחלים לימים שקטים יותר.