עמוד הבית » עוגיה מפנקת ליד הקפה

עוגיה מפנקת ליד הקפה

פתיבר פינוקים צילום סטודיו אסם
פתיבר אסם האייקוני, אשר קיים כבר מעל 45 שנים עם כ- 70% נתח שוק בקטגוריית הביסקוויטים ונמצא בכל בית בישראל, מתרחב ונכנס לעולם חדש של מוצרי פינוק ולראשונה משיקה אסם את סדרת "פתיבר פינוקים" – זוג ביסקוויטים פריכים וטעימים וביניהם קרם חלבי ומפנק.

הסדרה תושק בשני טעמים: פתיבר פינוקי שוקו – ביסקוויט בטעם וניל קלאסי עם מילוי של קרם בטעם שוקולד, פתיבר פינוקי וניל – ביסקוויט בטעם שוקו עם מילוי בקרם בטעם וניל ושוקולד.

המוצרים החדשים זכו לציוני טעימה גבוהים במיוחד בקרב הצרכנים והן מיועדים לכל המשפחה ולמגוון הזדמנויות צריכה: החל ממי שמתחיל את הבוקר עם עוגייה מפנקת לצד הקפה, כפינוק לאחר ארוחת הצהריים, ככיבוד לאורחים או נשנוש קליל בערב. זוהי עוגייה שהופכת כל רגע לחגיגה מפנקת במיוחד.

צילום סטודיו אסם

לדברי ליאור עזרי, מנהל פעילות המאפה באסם: "בין אם כנשנוש ישר מהאריזה, כעוגייה ליד הקפה או עם ממרח שוקולד עליו – כולנו גדלנו על פתיבר אסם והוא אחד המוצרים המיתולוגים והאהובים בקרב הקהל הישראלי. אנחנו מתרגשים לקראת  כניסת המותג המצליח לקטגוריית העוגיות המפנקות עם סדרת מוצרים אשר פותחה למעלה משנה, התקבלה באהדה גדולה בקרב צרכנים ומביאה בשורה גדולה לעולם העוגיות בישראל"

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק. כשרות: משולש K

בדיקת מערכת: המוצר הכי נוסטלגי ואהוב, עכשיו בעוגיה כל כך פריכה וטעימה ריח הוניל מסחרר את החושים, העוגיה נמסה בפה ולא נותר אלא לסיים את כל המארז,  טעים שבא לאכול עוד.