עמוד הבית » רכישת ביטוח רכב יומי לנהג צעיר

רכישת ביטוח רכב יומי לנהג צעיר

ביטוח צ'יק לנהגים צעירים
חברת הביטוח ליברה הודיעה הבוקר על השקת מוצר חדשני נוסף - אפליקציית "Chik" ייעודית לנהגים צעירים עד גיל 24

     

      "בעל  הרכב מקבל עדכון מידי על ביצוע הפעולה ומכאן ניתן לצאת לנסיעה בטוחה במחיר אטרקטיבי. כחברה דיגיטלית, ליברה פיתחה ממשק טכנולוגי 

        המאפשר דיגיטציה מלאה בכל היבטיו, החל משלב רכישת הביטוח ועד עדכון על הרכישה ועל משך תקופת הביטוח לבעל הרכב." לדברי אתי אלישקוב

    מייסדת ומנכ"לית ליברה.

האפליקציה מאפשרת לנהגים צעירים לרכוש ביטוח רכב יומי ל-24 שעות במחיר של 30 ₪ או לפרק זמן ארוך יותר של עד 7 ימים ברצף, ללא תלות בחברת הביטוח בה הרכב מבוטח, ללא הגבלת ק"מ וללא התקנת רכיבי מעקב נוספים ברכב. כמו כן, ללא חבילה סגורה שמחויבת למינימום ימים,  ואין הגבלה על כמות הפעמים שניתן להפעיל את כיסוי הביטוחי (המקובל ברוב חברות הביטוח – הגבלת כמות של עד 12 הפעלות בשנה).

אתי אלישקוב מנכלית ליברה צילום: אבי מועלם

אפליקציית "Chik"  מאפשרת לנהגים צעירים לרכוש ביטוח רכב ל-24 שעות בלחיצת כפתור, באופן עצמאי בכל זמן ובכל מקום, לא משנה באיזו חברת ביטוח הרכב מבוטח. בעל הרכב מקבל התראה מידית בהודעת טקסט לנייד ובמייל על רכישת הביטוח של הנהג הצעיר ועל מועד סיום הביטוח. בישראל ישנם כ-670,000 תושבים עד גיל 24 שהינם בעלי רישיון נהיגה ורבים מהם אינם מחזיקים רכב משלהם או  נוסעים באופן קבוע ויומיומי. נהגים אלה צריכים פתרון שיאפשר להם  לרכוש ביטוח רכב ל"נהג צעיר" לתקופות קצרות וזמניות בהתאם לתדירות השימוש ברכב. 90% מ"הנהגים הצעירים" מפעילים את הביטוח ל-24 שעות בלבד. לכן, המוצר מספק מענה מדויק לקהל זה, המאפשרת לנהג הצעיר לרכוש כיסוי ביטוחי ל- 24 שעות ובאופן עצמאי מתי שהוא רוצה.

כידוע, ביטוח נהגים צעירים באופן קבוע כרוך בתוספת גבוהה של כ-5,000 שקלים בממוצע לפוליסת הביטוח לרכב. אפליקציית מאפשרת להוזיל את עלויות ביטוח הרכב כאשר מדובר בנהג צעיר שאינו הנהג העיקרי ברכב ושעושה שימוש ברכב מדי פעם. על פי נתוני ליברה, רכישת ביטוח נהג צעיר באמצעות האפליקצייה בשימוש ברכב של עד שלוש פעמים בשבוע משתלמת יותר מביטוח רכב לנהג צעיר במונחי פוליסת ביטוח רכב שנתית (בכל חברת ביטוח). בנוסף, מחיר של  30 ש"ח בלבד ל- 24 שעות הינו זול יותר מהמסלולים המוצעים בשוק המחושבים לפי שקל לק"מ.

מעבר להוזלת עלות הביטוח לנהג צעיר, ישנם מספר יתרונות נוספים: האפליקציה מאפשרת להגדיר עד שלושה נהגים נוספים באותה הפעלה ולאותו הרכב באותו פרק זמן וללא גביית תשלום נוסף. המלחמה הנוכחית ממחישה את הצורך במוצר: למשל, חיילים שחוזרים לחופשה בסוף השבוע ומעוניינים לבטח את רכבם, יכולים לרכוש ביטוח רק לתקופת שהותם בבית. בנוסף,  בעת בילוי עם חברים, כאשר אנו עייפים או מעוניינים לשתות משקה אלכוהולי, נוכל לרכוש ביטוח רכב לכל 'נהג תורן' כשאין חשיבות כלל באיזו חברת ביטוח הרכב מבוטח. יתרה מכך, המוצר נחוץ גם במקרה ונרצה להשאיר את הרכב לשימוש של חבר או קרוב משפחה שהינו נהג צעיר ואין לו רכב בבעלותו. אפליקצייתChik  נותנת מענה יעיל וזמין בלחיצת כפתור, נועדה בדיוק למקרים כאלה.

ביטוח צ'יק לנהגים צעירים

תהליך הרישום הראשוני באפליקציה מתבצע באופן חד פעמי על ידי בעל פוליסת הביטוח לרכב כאשר ממלאים את פרטי הרכב ואת פרטי בעל הפוליסה. לאחר מכן מצהירים על ביטוח חובה ורכוש בתוקף, ממלאים את פרטי הנהג הצעיר, בוחרים אם להזין אמצעי תשלום או להשאיר את התשלום לנהג הצעיר (כן, הוא יכול גם לשלם בעצמו…) הנהג הצעיר מקבל הודעת SMS להורדת האפליקציה, ויכול להפעיל את הביטוח "בצ'יק".