עמוד הבית » קבוצת שופרסל מעניקה חסות לוועד האולימפי בישראל

קבוצת שופרסל מעניקה חסות לוועד האולימפי בישראל

מימין איציק אברכהן יגאל כרמי יקי ודמני וגילי לוסטיג צילום יחצ
שופרסל מעניקה חסות למשלחות האולימפיות של ישראל שיפתחו בעוד כחודש בטוקיו (23ביולי) ובפריז 2024. שופרסל תעניק חסות לוועד האולימפי בישראל בהיקף של כ-1.6 מיליון ₪ לתקופה בת ארבע שנים.

באירוע החתימה שהתקיים במשרדי שופרסל השתתפו יו"ר שופרסל יקי ודמני, מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן, יו"ר הועד האולימפי בישראל יגאל כרמי ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל גילי לוסטיג.

איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל מסר: "שופרסל גאה לתמוך בספורט האולימפי הישראלי  ורואה בכך משימה לאומית. כקבוצת הקמעונאות הגדולה והמובילה בישראל, שופרסל מחוברת לערכים המאפיינים את ספורטאיות וספורטאי המשלחת האולימפית של ישראל וביניהם השקעה, שאיפה למצוינות, הישגיות, תחרותיות וישראליות. אני מאחל למשלחת הישראלית הצלחה ובתקווה שיצעידו את המדינה להישגים חדשים".

יגאל כרמי, יו"ר הועד האולימפי בישראל אמר: "אנו מודים לקבוצת שופרסל, רשת המזון הקמעונאית הגדולה והמובילה בישראל על תמיכתה בוועד האולימפי בישראל, תמיכה שתלווה אותנו מעתה ועד המשחקים האולימפיים בפריז 2024. אנו רואים חשיבות רבה במעורבותו ועזרתו של העולם העסקי בספורט האולימפי המבטא ערכים של שוויון מגדרי, הישגיות ומצוינות. תמיכתה של שופרסל תסייע לנו בחיזוק וקידום הצד המקצועי של הספורטאים חברי הסגלים האולימפיים ומודים על האמון המלא בנו.

הוספת תגובה

הוספת תגובה