עמוד הבית » הטיפוח האולטימטיבית לגבר Age Defender for Men

הטיפוח האולטימטיבית לגבר Age Defender for Men

קיל'ס סדרת אייג'' דיפנדר לגבר צילום חול (Custom)
סדרה המסייעת בחיזוק העור, תחושת מיצוק ומתיחה ובהפחתת מראה הקמטים.

Kiehl’s, מותג הטיפוח הניו יורקי, משיק את סדרת הטיפוח לגבר Age Defender for Men ומציג את 3 מוצרים בסדרה סרום, קרם לחות וקרם עיניים.

Kiehl’s Since 1851 הוא מותג פורץ דרך בפיתוח מוצרים לטיפוח העור המותאמים ספציפית לעורם של הגברים. במשך למעלה מ-50 שנים, הכימאים של קיל'ס מזהים את האתגרים ואת הדרישות הייחודיות של עור הגברים ומעניקים את הפתרון עם סדרת הטיפוח החדשה לגבר אייג' דפנדר.

המאפיינים הייחודיים של עור הגבר כאשר הוא מתבגר:

קיימים מספר הבדלים בסיסיים בפיזיולוגיה של עור הגברים כאשר הוא מתבגר בהשוואה לעור  הנשים:

 • עובי העור מצטמצם במהירות: מחקרים קליניים הראו ששכבות הדרמיס והאפידרמיס של הגברים עבות יותר מאלו של הנשים, הודות לריכוז וצפיפות גבוהים יותר של קולגן[1]. אולם, עם הגיל, חלה ירידה מהירה בעובי העור של הגברים ובגיל 50, עובי העור של נשים וגברים הופך לזהה2. כאשר העור מתדלדל סביב אזור העיניים עם הגיל, הגברים מתחילים לחוות רפיון, קמטי צחוק וטבעות שחורות.
 • אובדן הלחות: לגברים צעירים עור מלוחח יותר והם חווים איבוד מים טרנס-אפידרמלי בעוצמה נמוכה יותר הודות לרמות קולגן גבוהות יותר[1]. יחד עם זאת, עם הגיל, הגברים חווים עלייה מהירה באיבוד מים טרנס-אפידרמלי ובהגיעם לגיל 50 העור שלהם פחות מלוחח מעורן של הנשים3
 • קמטי הבעה עמוקים יותר: בעוד נשים חוות קמטים שטחיים בגיל מוקדם יותר במיוחד סביב העיניים, גברים חווים קמטים עמוקים יותר, בעיקר במצח4. מסת שריר גבוהה ותנועות פנים מוגברות הם בין הגורמים התורמים לקמטים עמוקים יותר5. גורם נוסף הוא רמות נמוכות יותר של שומן תת עורי (הבדל של 3 מ"מ בלחיים) הבנוי בצורה שונה מאשר אצל נשים. פחות שומן, במיוחד בלחיים, פירושו פחות ריפוד ותמיכה בעור, התורמים למראה "רזה יותר" ולקמטי הבעה עמוקים יותר 6.
 • אורח חיים: עשן סיגריות, קרני UV, וזיהום סביבתי הם אויבים נפוצים של הזדקנות העור. גברים נוטים שלא ליישם התנהגות מונעת ואינם מבצעים שגרות טיפוח הולמות7 8. גברים משתמשים בקרם הגנה בתדירות נמוכה יותר מנשים.

AGE DEFENDER POWER SERUM TREATMENT FOR MEN

סרום עוצמתי לגבר המסייע בחיזוק, בתחושת מיצוק ומתיחה ובהפחתת מראה הקמטים. מעניק את קו הגנה ראשון נגד מראה סימני גיל המופיעים בעור.

עם פורמולה הכוללת תמצית ברוש, הסרום הראשון של Kiehl's לגברים בעל מרקם קליל ונספג בקלות על מנת לסייע בשיפור תחושת מיצוק של עור רפוי באופן הנראה לעין, ומסייע בהפחתת מראה הקמטים.

הסרום מכיל:

 • תמצית ברוש שמקורה בסביבה בראשיתית ומוגנת באיי ראוניון (האוקיינוס ההודי), התמצית מעובדת במדרונות ההרים בגובה של 1,500 מטרים. בפורמולה שימוש התמצית הוא לטובת חיזוק העור והענקת יכולת להתאושש ולהתחדש.
 • תערובת של פרוטאינים שעברו הידרוליזציה, המופקים מסויה ואורז, נספגת בקלות בעור ומעניקה הגנה ולחות עדינה. בפורמולה, תערובת הפרוטאינים מסייעת למצק את העור ולשפר את האלסטיות שלו.
 • אדנוזין – מצוי באופן טבעי בעור, מופק מתסיסה של שמרים, וידוע ביכולתו לסייע להפחתת קמטים וקמטוטים.

 

הוראות השימוש: יש למרוח כמות קטנה מהמוצר באופן אחיד מדי בוקר ו/או ערב על עור פנים נקי או מגולח לפני קרם הלחות.

בבדיקת נסיינים[1] את הסרום Age Defender Power Serum, הנסיינים דיווחו על שיפור בסימני ההזדקנות הבאים אחרי 4 שבועות:

 • 94% דיווחו שהעור מרגיש מלא לחות
 • 94% דיווחו שהעור נראה חלק יותר
 • 92% דיווחו שחל שיפור במראה הכללי של העור
 • 88% דיווחו שהעור נראה צעיר יותר
[1] מתבסס על 50 נסיינים בני 35-60, כל סוגי העור, כל המוצאים האתניים, 50% אסיאתיים, 50% בעלי עור רגיש, במשך מחקר לאורך 8 שבועות.

קיל'ס קרם עיניים מסדרת אייג" דיפנדר לגבר המחיר צילום חול

 

קיל'ס סרום מסדרת אייג" דיפנדר לגבר צילום חול (2) (Custom)