עמוד הבית » תיקון גוון השיער
איפור ובישום

תיקון גוון השיער

צילום חול
ה"אסור לצבוע לאחר החלקת השיער עבר מן העולם". מותג השיער המקצועי, לוריאל פרופסיונל, משיק שרות חדשני ומקצועי במספרות מקצועיות ברחבי הארץ - COLOR RESET "טון על טון" סדרת צבעי שיער דיה קולור. המותאמת באופן מושלם לצביעת השיער לאחר ההחלקה, ומתקנת את הצבע לצבע הרצוי, תוך 20 דקות .

נשים רבות חוות לאחר החלקה שיער שינוי לא רצוי בגוון השיער (למשל, הבלטה של פיגמנטים כתומים בשיער). החלום לשיער חלק כל כך גדול, שבמקרים רבים אותן נשים מתפשרות על הגוון. כיום ניתן להנות משני העולמות! באמצעות השירות החדשני COLOR RESET ניתן  להחליק את השיער וגם לקבל את הגוון המושלם ב- 10 דקות בלבד! ולהנות מצבע שיער עשיר, חד ומלא ברק.

סדרת צבעי השיער דיה קולור, מציעה, כ- 60 גוונים לשיער, ומהווה חדשנות מפתיעה בעולם הצבע והטיפוח לשיער.

צבעי השיער גורמים רענון ואיזון של השיער, באמצעות פורמולה נייטרלית המאפשרת איזון של רמת ה-PH בשיער לתיקון הגוון, ברק מהפנט ו- 30% יותר טיפוח לשיער.

הפורמולה חדשנית ופורצת דרך. ומעושרת בטכנולוגיית חומצת ACID הקרובה לרמת ה- PH הטבעי של השיער השומר על בריאות סיב השערה והקרקפת.

COLOR RESET – תיקון הגוון והענקת ברק לשיער לאחר החלקת השיער. לא צריך יותר להתפשר על הגוון, אפשר להנות משני העולמות – גם שיער חלק וגם גוון מושלם.

טיפים שישמרו את תוצאות ההחלקה והצבע בשיער בימי הקיץ : לפני ואחרי שחיה בים או בבריכה יש לשטוף את השיער במים מתוקים.

בעת החשיפה לשמש יש להשתמש בספריי/סרום עם הגנה מהשמש. מומלץ להשתמש בשמפו ומסכה ללא מלחים או כאלו המשלבים חומרים כימיים.

 את השירות הייחודי של לוריאל פרופסיונל ניתן להשיג במספרות מורשות בלבד ובייעוץ עם מעצב השיער

טלפון לשירות לקוחות 1-800-301-666