עמוד הבית » שמירת ויטמינים של פירות וירקות כמו בטבע בבית

שמירת ויטמינים של פירות וירקות כמו בטבע בבית

צילום BEKO
Beko מותג מכשירי החשמל השיק וסדרת מקררים חדשה – HarvestFresh, המציעה טכנולוגיית תאורה חדשנית שמסייעת בשמירה על תכולת הוויטמינים בפירות ובירקות, כך שתרגישו שהם נקטפו בזה הרגע. הודות לטכנולוגיה המתוחכמת הירקות והפירות שבמקרר נשארים טריים וטעימים לזמן ארוך יותר.

טכנולוגיית HarvestFresh פותחה בהשראת הטבע והשפעתו על פירות וירקות, על מנת שהצרכנים יוכלו ליהנות מתזונה ואורח חיים בריאים יותר. הטכנולוגיה מסייעת בהארכת הטריות של פירות וירקות במקרר, שומרת על ערכם התזונתי ועל תכולת וויטמינים עשירה לפרקי זמן ארוכים יותר. הטכנולוגיה עושה שימוש בתאורה בשלושה צבעים (ירוק, כחול ואדום), המדמים מחזור של 24 שעות ביממה.

התאורה מייצרת תהליך מלאכותי של פוטוסינתזה באמצעות דימוי של מחזור האור בטבע הכולל גם זמני חשיכה, במטרה לאפשר סביבה חיה וטבעית לפירות והירקות במקרר, גם זמן רב לאחר שנקטפו.  האור הכחול מדמה זריחה ומאיר את הפירות והירקות במהלך 4 השעות הראשונות של היום, האור הירוק מסמן את שעות הצהריים המאופיינות באור השמש החזק ביותר, שלב זה נמשך לאורך שעתיים, והאור האדום מחקה את השקיעה במשך 6 שעות.  במשך 12 שעות הלילה אין כלל תאורה.

אור אדום צילום יחצ

הטכנולוגיית מחקה את מחזוריות השמש לאורך היממה באמצעות תאורה ייחודית, המדמה את האור אליו נחשפים הירקות והפירות בטבע.  כך ויטמינים בירקות ובפירות משתמרים טוב יותר . מחקרים שנערכו על-ידי חברת המחקר Intertek העלו כי, פינת המגירה במקרר מסייע בשימור רמות ויטמין A וויטמין C בעגבניות, גזר, סלרי, פלפל ירוק ותרד. המחקר השווה את רמת הוויטמינים הללו לאורך 5 ימים, בהשוואה למוצרים שלא הוחזקו בטכנולוגיה זו.

אור ירוק צילום Beko

"אנחנו גאים להשיק בישראל את סדרת המקררים החדשה שלנו בטכנולוגיית HarvestFresh, המאפשרת שמירה על טריות הפירות והירקות לאורך זמן רב יותר. טכנולוגיה זו, השומרת על הטריות, הרעננות והוויטמינים של הירקות והפירות בדיוק כמו בטבע אף מספר ימים לאחר רכישתם, מעודדת את הצרכנים בסופו של דבר לשמור על תזונה ואורח חיים בריאים". מסביר בולנט סן , מנכ"ל Beko ישראל.

אור כחול צילום Beko

יריב תלם, מנהל תחום Beko בברימאג: "אנו שמחים להמשיך ולהביא לקהל הישראלי שנה אחרי שנה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר מבית Beko. אנחנו בברימאג, היבואנית הרשמית של Beko בישראל, מציעים לצרכן את סדרת המקררים  HarvestFresh  בעלת טכנולוגיה חדשנית ומחירים אטרקטיביים בפריסת חנויות רחבה".

טכנולוגיית HarvestFresh תהיה זמינה בייבוא בלעדי של ברימאג, היבואנית הרשמית של המותג בישראל, בדגמי מקררים נבחרים של Beko בישראל: מקרר מקפיא עליון, מקרר מקפיא תחתון ובמהלך הרבעון האחרון של שנת 2021 גם במקרר 4 דלתות.